Meda gynokologie

Ordinační hodiny: PO-ČT: 8:00 - 18:00 | PÁ 8:00 -17:00

Naše soukromá zdravotnická klinika nabízí nejvyšší standart péče v oblasti gynekologie a porodnictví. Naším hlavním cílem je poskytovat zdravotní péči na vysoké úrovni, především udržováním individuálního a diskrétního přístupu k pacientce, v moderním prostředí.
 
Jsme vybaveni k provádění veškeré gynekologické a porodnické péče, ambulantní i ústavní, včetně vedení porodů, gynekologické operativy a malých gynekologických zákroků včetně umělých přerušení těhotenství, kyretáží a podobně. Menší operační zákroky provádíme ambulantně na vlastním operačním sále, k větším operacím využíváme operačních sálů sousedící státní gynekologicko-porodnické kliniky NN Bulovka. Provádíme standardní operace břišní, vaginální i laparoskopické. Disponujeme také moderními vyšetřovacími přístroji k okamžitému provádění ultrazvukové diagnostiky.

Pro hospitalizované pacientky, máme k dispozici jednolůžkové nadstandardní pokoje.

Při vaší první návštěvě, máte možnost pečlivě vybrat z 6 plně kvalifikovaných lékařů, kteří ve svém oboru dosáhli nejvyšší odbornou kvalifikaci a praxi. Při práci jim pomáhají 2 zdravotní sestry a 3 porodní asistentky.

Provádíme prenatální péči v plném rozsahu, po domluvě je možné i porodit s naším vybraným lékařem v prostorách porodního sálu porodnictvíGynekologicko-porodnické kliniky NN Bulovka. Kapacita na porody není prakticky omezena, proto není nutné se registrovat v porodnici již začátkem těhotenství, jak je nyní moderním trendem v ostatních porodnicích.

S Našimi lékaři můžete mluvit anglicky, rusky, francouzsky a německy.
 
MEDA spol. s r.o. je nestátní klinika, které provozuje činnost v oblasti gynekologie a porodnictví již od roku 1992, bylo v tomto oboru v Praze první. Sídlí v novém gynekologicko-porodnickém pavilonu nemocnice Na Bulovce v Praze 8. Chcete-li se dovědět přesněji, kudy se k nám dostanete, klikněte zde.
 
MUDr. Jiří Novák
MUDr. Otakar Tesař
MUDr. Luděk Fiala
MUDr. Marie Očková
MUDr. Ladislav Muška
MUDr. Elena Frolová - gynekoložka
 
 
 
 
 
 Zina Bokvajová, MUDr. Dana Kubasová - Jarešová, MUDr. Pavlína Marešová
                                                                              

Ordinace:
Budínova 67/2
180 00 Praha 8 -Libeň

Ordinační hodiny:
po-čt  od 8:00 do 18:00 hod.
pátek od 8:00 do 17:00 hod.

OBJEDNÁNÍ POUZE TELEFONICKY
+420 266 083 239
+420 266 083 240
+420 737 289 500